מנדלבוים מזרונים - חנות המפעל

בואו לבקר אותנו - יורם מנדלבוים חנות המפעל !

דרך שלמה 40 תל אביב

או צרו קשר בטלפון: 073-3745040 


מספר פקס: 03-6811452.

שעות פתיחה: 
ימי א' עד ה' החל מ- 8:30 עד 17:00,
ימי ו' החל מ- 9:00 עד 13:00

 

אנו מזמינים אתכם להגיע אל 'יורם מנדלבוים מזרונים בע"מ', חנות המפעל שלנו המשולבת עם מזרוני פולירון. החנות ששוכנת בדרך שלמה 40 בתל אביב קיימת כבר 30 שנה וזוכה למוניטין מצוין בקרב לקוחות פרטיים מכל הארץ.

בחנות המפעל ניתן לקנות מזרוני פולירון ואת כל מוצרי מפעלנו שבאשקלון, לרבות מזרונים, מוצרי ספוג ומוצרי אקוסטיקה מתקדמים. יתרון משמעותי ממנו נהנים הלקוחות הוא אפשרות להזמין מזרונים בהתאמה אישית לפי העדפות השינה, צרכים ודרישות מיוחדות. בין אם מדובר במזרונים לילדים, בני נוער או מבוגרים – אנו ערוכים לקבל את הזמנתכם ולבצעה על הצד הטוב והאיכותי ביותר, במחירים אטרקטיביים וכדאיים.

אנשי המקצוע המנוסים שלנו עומדים לרשותכם ויעזרו לכם לבחור מזרוני פולירון ומזרונים שלנו מהתצוגה, או להזמין את המוצרים בהתאמה אישית בכל אורך, רוחב, עובי וסוג חומר. בנוסף ניתן לבחור בשילובים שונים של סוגי חומרים המעניקים מענה אופטימאלי לשינה טובה והתאמה אישית מלאה ומדויקת.

מזה שלושה עשורים זוכה החנות באופן קבוע לחוות דעת מצוינות מצד לקוחות מכל ישראל. שמה הולך לפניה ועובר מפה לאוזן בין לקוחות, השבים אליה מעת לעת לביצוע הזמנות נוספות, וממליצים עליה לחברים ולבני משפחה. זאת בזכות איכות המוצרים המעולה של המפעל המוביל בישראל לייצור מזרונים, בזכות ההתאמה האישית המלאה, השירות האדיב והנעים של הצוות המקצועי במקום, וכן המחירים המשתלמים.

הנכם מוזמנים להתרשם מהמבחר שבתצוגה ולבצע את הזמנתכם האישית.

נגישות:

סניף חנות המפעל הינו סניף נגיש. אחראי נגישות: שי מנדלבוים 0549081041 או 073-3745041

המוצרים שלנו

מפת הגעה

קטלוג המוצרים שלנו