מזרונים בהתאמה אישית

מפעלנו הוא המוביל והגדול בארץ בענף ייצור המזרונים ומציע ללקוחותיו מזרונים בהתאמה אישית לפי צורך והעדפות שינה. אנו מאפשרים לכל לקוח לבחור את סוג, גודל, עובי וחומר המזרון לרבות שילובי חומרים שונים, וכן את סוג הבד בהתאם לתכונות המבוקשות. כך ניתן ליהנות ממזרונים איכותיים בהתאמה אישית מלאה עבור שינה בריאה ושלווה.
 
כאשר מזמינים את המזרונים מאיתנו נהנים מיתרון חשוב של הזמנה ישירה מהיצרן, מה שמאפשר התאמה אישית לכל דרישה וצורך, ולפי מאפייני השימוש והעדפות השינה. כל זאת מחברה הפועלת תחת בקרת איכות גבוהה, תוך עמידה בתווי תקן מחמירים, העושה שימוש בחומרי גלם מובחרים – והתוצאות בהתאם.
 
חברתנו מציעה מזרונים העשויים מסוגי ספוג שונים ם שילובים של ספוג ויסקו אלסטי ולטקס. המזרונים מוצעים במספר רב של דרגות ואנו גם מייצרים שילובי סוגי ספוג במזרונים, המקנים תוצאות מדויקות ונוחות במיוחד לפי רצונות הלקוח. בנוסף, ניתן להזמין מאיתנו גם את סוגי הבד המבוקשים והמתאימים למזרון:
 
  • בד קווילט הולנדי – נעים במיוחד למגע עם הגוף.
  • בדי כותנה נושמים - מתאימים במיוחד למיטות נוער.
  • בדים בלתי חדירים למים, אנטי בקטריאליים וחסיני אש - מתאימים לצרכי בתי חולים ומוסדות רפואיים.
  • בדי שמשוניות למזרוני ספורט.
  • בד בלתי חדיר למים – מתאימים במיוחד למזרוני טיולים.
 
מזה שנים רבות שאנו מייצרים קשת רחבה של מזרונים עבור מגוון לקוחות מכל רחבי ישראל, לרבות מזרונים לחדרי ילדים, מזרונים לחדרי שינה, פנימיות, בתי חולים, בתי אבות, מעונות, בתי מלון, צימרים, אכסניות, אולמות ספורט ובריכות.
 
מהמזרונים ניתן להתרשם באתר האינטרנט של חברתנו וכמו כן אנו מזמינים אתכם להגיע אל חנות המפעל בתל אביב או אל המפעל השוכן באשקלון. לרשותכם עומד צוות מקצועי בעל ניסיון רב שישמח לייעץ לכם בבחירת מזרונים המתאימים לצרכיכם והעדפותיכם, כולל ביצוע הזמנות בהתאמה אישית מלאה.
 
לפרטים נוספים ולשיחה עם נציגינו, התקשרו לטלפון 03-6811180.

קבצים להורדה