אקוסטיקה

חברתנו מספקת מוצרים ומערכות בידוד בפני רעש לבליעת רעש ולהפחתת דציבלים, עבור אנשים פרטיים וגורמים עסקיים ומוסדיים, המעוניינים ליצור סביבה נטולת רעשים או לחילופין למנוע הפרעה של רעש לסביבה. אנו מציעים קשת רחבה של מוצרים הניתנים להתאמה אישית מלאה עבור צרכיהם של אולפני הקלטות ביתיים ומקצועיים, נגני תופים וכלי נגינה נוספים, וכן לבידוד בנייני מגורים ומשרדים.

במפעלנו קיימת מעבדה משוכללת לבקרת איכות ולפיתוח מוצרים, בה מבוצעים באופן קבוע בדיקות וניסויים של מוצרים קיימים וחדשים. באמצעותה אנו מביאים לפיתוח מתמיד ולשיפור מוצרים בתחום האקוסטיקה, על מנת שלקוחותינו יזכו למערכות בידוד המספקות ספיגת רעש אופטימאלית. 

מערכות הבידוד מתוכננות על ידי אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב תוך שיתוף פעולה מלא עם הלקוח והתאמת המוצר הסופי לצרכיו. מערכות אלו עשויות מלוחות בצורת פירמידות העשויים מקצף פוליאוריתן, חומר מעכב בעירה בתכנון מצוין המאפשר מגוון צורות חיתוך והתאמה לקביעת הרמה האקוסטית. 

אחד ממוצרי הבידוד המובילים של חברתנו הינו הפחתת קול הולם ECO 15, מוצר בידוד רעשים בו להפחתת דציבלים העומד בתקן בנייה והינו הטוב ביותר שנמצא כיום בשוק. ECO 15 העשוי מפתיתי ספוג מעורבבים עם חומר מעכב בעירה, משמש לבידוד של בנייני מגורים, בתי מלון, בנייני משרדים, מתחת לשטיחים ופרקטים, ועוד – אשר בהם יש צורך לנטרל רעשים והפחתת דציבלים כגון חדרי מכונות מעלית או מגדל קירור.

את מוצרי האקוסטיקה ניתן להזמין במידות שונות על פי צורך וליהנות ממעטפת מקצועית מלאה, החל באיכות המוצרים ועמידתם בתקני איכות מישראל ומהעולם, ועד לפתרונות מתקדמים ויצירתיים הניתנים על ידי הצוות המקצועי. נציגי חברתנו ישמחו להעמיד לרשותכם את ניסיונם בתחום מוצרי האקוסטיקה על מנת לתת מענה לכל שאלה, בקשה וצורך.

לפרטים נוספים פנו אל נציגינו בטלפון 073-23-000-00.

קבצים להורדה