צוות ההנהלה תעשיות פולימרים אשקלון

יורם מנדלבוים

מנכ"ל ובעלים

מנכ"ל ובעלי החברה, אשר הקים בשנת 1987 את מפעל תעשיות פולימרים אשקלון בע"מ באזור התעשייה הדרומי של אשקלון. יורם מנדלבוים הוא דור שלישי בענף המזרונים, נכד לצבי מנדלבוים שעסק בשיווק מוצרי ספוג עוד בשנים הראשונות לקום המדינה. כיום מעסיק המפעל שבבעלותו כ- 120 עובדים ומשתרע על שטח של כ- 12,600 מ"ר.

אורן ואהל

רואה חשבון

רואה חשבון, בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, ובעל ניסיון של 20 שנים כחשב וכמנהל כספים בחברות מובילות (ויליפוד, מלונות דן). במסגרת תפקידו אחראי אורן ואהל על ניהול תחום הכספים, רכש, משאבי אנוש ושכר.

אברהם (ממה) מלמד

מנהל מערך שיווק והפצה

מנהל מערך השיווק וההפצה של החברה משנת 2002, ובעל ניסיון של 40 שנה בתחום שיווק מוצרי פוליאוריתן מוקצף (ספוג). במסגרת תפקידו אחראי אברהם מלמד על זיהוי והובלת שינויים, מגמות וחידושים בתחום השינה והריהוט.

אבישי תמיר

כימאי ראשי

הכימאי הראשי של החברה, אחראי על מו"פ ותהליכי הייצור הכימיים. לאבישי תמיר תואר שני בהנדסה תהליכית מאוניברסיטת בן גוריון, והינו מומחה בתחום הייצור בתעשייה הפטרוכימית.

אודי שמילוביץ'

מנהל מחלקת ייצור

מנהל את מחלקות הייצור בחברה, החוליות השונות של שרשרת האספקה, מחסני החברה ומחלקת התפ"י. אודי עובד בחברה מאז שנת 1996 ומכיר היטב את קהל הלקוחות, הצרכים המיוחדים והמוצרים הייחודיים של כל לקוח, אחראי על כך שכל הזמנה תבוצע במקצועיות ותגיע לייעדה בדיוק בזמן.