מאמרים מהבלוג

מזרונים למוסדות - איכות גבוהה במחיר משתלם במיוחד

בין אם מדובר בבית אבות, פנימייה, בית הארחה, צימר או כל מוסד אחר – ברור שיש צורך להעניק מענה מצוין למי שישן במקום. לשם כך יש למצוא את האיזון שבין מזרוני איכות המגיעים מיצרן מוכר ומוערך, בין מזרונים המתאימים לצרכי המקום ומאפייני השוהים בו, ובין מסגרת התקציב של המוסד. תעשיות פולימרים אשקלון מעניקה פתרון אידיאלי לצרכים אלו ועושה זאת מזה שנים רבות מול קשת רחבה של לקוחות מוסדיים.

מזרונים ללקוחות פרטיים – נהנים משינה בריאה ושלווה

כולנו יודעים שאיכות השינה חשובה מאוד ומשפיעה על ההרגשה לאורך היום ועל הבריאות. אחד הגורמים העיקריים שיוצרים את איכות השינה הוא כמובן המזרון, ולכן חשוב כל כך לקנות אותו ממי שחי ונושם את התחום– תעשיות פולימרים אשקלון.כולנו יודעים שאיכות השינה חשובה מאוד ומשפיעה על ההרגשה לאורך היום ועל הבריאות. אחד הגורמים העיקריים שיוצרים את איכות השינה הוא כמובן המזרון.

מוצרי ומערכות אקוסטיקה להפחתת רעשים בחדרי מוזיקה

כל עוד אין דרישות מיוחדות מבחינה אקוסטית, במרבית הדירות והבתים הפרטיים ניתן להסתפק בתכנון האדריכלי המקורי עם קירות ותקרות הבטון. יחד עם זאת, כאשר אחד מבני המשפחה לומד לנגן על תופים, גיטרה חשמלית, פסנתר וכדומה – עולה הצורך בפתרון הפחתת רעשים ייעודי.עבור מטרה זו מציעה חברתנו קשת רחבה של מוצרי ומערכות אקוסטיקה, אשר נותנים מענה מצוין להפחתת דציבלים ולקבלת תנאים אקוסטיים אופטימאליים.